ES un banku finansējuma piesaistīšanas konsultācijas

ES un banku finansējuma piesaistīšanas konsultācijas

Atbalstiet savu biznesu ar finansējumu no ES fondu un banku programmām! Palīdzēsim izprast LAD, LIAA, ALTUM un citu ES finansējuma iespējas, kas ir piemērotas tieši jūsu uzņēmumam.

“Sadarbībā ar SIA Bišu nams esam realizējuši vairākus investīciju projektus ar ES fondu atbalstu. Vienmēr atsaucīgi.”

Edijs Veinbergs avatar
Edijs Veinbergs
Pasiekstes vējdzirnavas

Uzņēmējam, kas vēlas piesaistīt finansējumu no ES fondu un banku programmām, var būt sarežģīti orientēties dažādajās pieejamajās iespējās un prasībās. Šeit ir daži soļi, ko mēs varam palīdzēt:

  • Piemeklēt atbilstošu programmu. Programmas ir daudz un dažādas. Mēs varam palīdzēt atrast piemērotu ES fondu programmu, kas atbilst uzņēmuma vajadzībām un iespējām.
  • Sagatavot pieteikumu. Projekta pieteikums var ietvert pilnu biznesa plānu ar mērķa tirgus izpēti, konkurentu apskatu, risku izvertēšanu, finanšu plūsmas analīzi un prognozes.
  • Pierakstīties jaunumiem

    Saņemt jaunumus par ES finansējumu un citām uzņemuma attīstības iespējām savā epastā.

  • Sagatavot iepirkuma dokumentāciju. No specifikācijas sagatavošanas, līdz cenu aptaujai vai iepirkuma publicēšanai IUB.
  • Bankas finansējuma piesaistīšana. Lielākiem projektiem iespējams būs nepieciešams bankas finansējums. Palīdzēsim sagatavot dokumentāciju un pieteikumu bankai.
  • Maksājuma pieprasījuma sagatavošana. Palīdzēsim sagatavot projekta nodošanas dokumentāciju un maksājuma pieprasījumu.

Konsultants var palīdzēt uzņēmējam maksimāli izmantot ES finansējuma iespējas. Tas var būt īpaši noderīgi uzņēmumiem, kuriem trūkst pieredzes ES atbalsta programmās.

LIAA un ERAF Logo
ERAF Darbības programma "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana".
Līguma Nr. SKV-L-2023/223.
v.20231018