Programmatūras izstrāde procesu automatizācijai

Programmatūras izstrāde procesu automatizācijai

Programmatūras izstrāde uzņēmumu vajadzībām vairs nav tikai lielo uzņēmumu privilēģija, jo arī mazākajiem uzņēmumiem ir jāizmanto visi iespējamie risinājumi, lai uzlabotu savu darbību un efektivitāti.

“SIA Bišu nams izstrādāja programmu tieši mūsu saimniecības specifikai. Tā palīdz ikdienā pārredzēt ražošanas, pārdošanas un noliktavas darbības procesus.”

Valts Grasbergs  avatar
Valts Grasbergs
ZS ZILŪŽI

Pieaugot uzņēmumam, pieaug arī datu aprite uzņēmumā - rēķinu izrakstīšana, atskaišu sagatavošana, darbu uzskaites, datu pārkopēšana starp dažādām programmām utml. Tāpēc mēs izstrādājam programmatūras speciāli katra klienta vajadzībām, kas palīdzēs automatizēt dažādus ikdienas procesus:

  • Darbu uzskaite. Ikdienas darbu organizēšanai un uzskaitei mēs izstrādājam programmas, kur darbinieks mobilajā telefonā atzīmē savu uzdevumu izpildi, ko tālāk var izmantot algu aprēķiniem un produktivitātes mērīšanai.
  • Atskaišu sagatavošana. Automatizēta atskaišu sagatavošana mazinās kļūdu risku un samazinās atskaišu sagatavošanai nepieciešamo laiku.
  • Pierakstīties jaunumiem

    Saņemt jaunumus par ES finansējumu un citām uzņemuma attīstības iespējām savā epastā.

  • Rēķinu izrakstīšana. Efektīva rēķinu sagatavošanas programma uzlabos uzņēmuma finanšu pārvaldību un standartizēs datu apriti.
  • Datu pārkopēšana. Pieaugot datu apjomam, ir nogurdinoši un laikietilpīgi manuāli pārkopēt datus no vienas programmas uz otru. Mēs izstrādājam programmas, kas automātiski pārkopē datus starp dažādām programmām.

Šis pakalpojums ir īpaši noderīgs uzņēmumiem, kuri saskaras ar pieaugošu datu apjomu (atskaites, rēķini) un vēlas pieņemt datos balstītus lēmumus, reizē samazinot laiku pārskatu sagatavošanai.

LIAA un ERAF Logo
ERAF Darbības programma "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana".
Līguma Nr. SKV-L-2023/223.
v.20231018